Hey, wij zijn team Hoopvolle harten! En afgelopen jaar deden wij mee aan de 100km-run voor Kom op tegen Kanker in Halle.
Aangezien wij zo een ongelofelijk editie achter de rug hebben, hebben we besloten om ook volgend jaar met ons team en waarschijnlijk een 2de team deel te nemen aan de 100km-run voor Kom op tegen Kanker Editie 2025.
Deze keer vindt de run plaats in het pittoreske De Schorre in Boom! Houden jullie 16 maart 2025 ook vrij in jullie agenda?
Omdat wij afgelopen editie zo op jullie steun hebben kunnen rekenen, zorgen wij ook dit jaar voor een aantal leuke en originele acties. Om op die manier het nodige startgeld van € 2750 per deelnemend team in te zamelen.
Benieuwd naar wat al deze nieuwe acties inhouden? Houd onze socials in de gaten, want binnenkort vertellen we hier veel meer over đŸ˜‰
Of ben je gewoonweg geĂ¯nteresseerd in de organisatie van de 100km-run voor Kom op tegen Kanker?
Dan vindt u alle details terug op de site van Kom op tegen Kanker. Of klik de link hieronder!
Meer info over de 100km-run voor Kom op tegen Kanker Editie 2025
Wij hopen alvast dat jullie er massaal bij kunnen zijn!
Sportieve groetjes,
Team Hoopvolle harten! <3